Nasze specjalizacJe

Czym się zajmujemy

W czym możemy pomóc

Doświadczenie, zespół 

 

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza powstała w 2010 roku, a obecnie stały zespół prawników liczy kilkanaście osób. Adwokat Krzysztof Tumielewicz pracuje nieprzerwanie w zawodzie prawniczym od 2005 roku (najpierw jako asystent sędziego), zaś w zawodzie adwokata od 2006 roku. Kancelaria Adwokacka zapewnia swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich istotnych dziedzinach prawa związanych z prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem karnym, prawem karnym skarbowym, obsługą prawną inwestycji, prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługą prawną dla biznesu, a także prawem pracy, prawem administracyjnym, prawem medycznym, prawem budowlanym, czy pomocą prawną przy dochodzeniu odszkodowań.

 

Atutem Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz jest połączenie wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim stałego, młodego i kreatywnego kilkunastoosobowego zespołu adwokatów, i aplikantów adwokackich, którzy z zaangażowaniem i odwagą podejmują się pomocy prawnej w rozwiązaniu niemalże każdego problemu prawnego. Nie boimy się wyzwań. Jeśli nie będziemy w stanie obsłużyć danego zadania, postaramy się polecić Państwu właściwy podmiot, inną specjalizującą się w danym zagadnieniu Kancelarię, względnie zaprosić do współpracy specjalstów z innych dziedzin.  

 

Siedziba główna Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz mieści się w Szczecinie. W Poznaniu i Gorzowie Wlkp. posidamy stałe Oddziały. Niemniej działamy w całej Polsce. Prowadzimy procesy w Sądach w między innymi: Warszawie (Sąd Okręgowy, Sąd Najwyższy, NSA), Sądach w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, i innych miastach. Stale współpracujemy z Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi z między innymi Warszawy, Wrocławia, Olsztyna, Gdańska. Krakowa, Koszalina, Słupska, i innych miast. Współpracujemy, i wspólnie realizujemy powierzane Nam zadania z adwokatmi i radcami prawnymi innych specjalności. Stale współpracujemy z doświadczonymi Kancelariami Notarialnymi, innymi Kancelariami Adwokackiemi Kancelariami Radcowskimi, w tym z poza Polski, z Niemiec, Belgi, Holandii, z Biurami Rachunkowymi, i Doradcami Podatkowymi, Kancelariami Komorniczymi i innymi zaprzyjaźnionymi firmami z branży prawniczej. 

Prawo karne
Prawo karne gospodarcze

Prawo karne, prawo karno skarbowe, prawo karne gospodarcze, obrony w sprawach karnych    Adwokat Szczecin Prawo Karne. Adwokaci z naszej Kancelarii Adwokackiej posiadają doświadczenie w obronach(...)

Prawo cywilne

Adwokat Szczecin sprawy cywilne  Kancelaria Adwokacka Tumielewicz świadczy pomoc prawną z szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym udzielamy porad prawnych podczas spotkań w kancelarii, reprezentujemy(...)

Prawo spółek
Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze, prawo spółek, stała obsługa prawna, prawo handlowe  Reprezentujemy podmioty gospodarcze. Prowadzimy ich stałą obsługę prawną (aktualnie obsługujemy spółki prawa handlowego z branży między(...)

Prawo budowlane
Prawo administracyjne

Prawo budowlane, prawo administracyjne W tym kompleksowa obsługa prawna dużych inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi prawne w zakresie między innymi: przygotowania umów, kontraktów niezbędnych do kompleksowego(...)

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne W tym sprawy o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów, egzekucję kontaktów, w przedmiocie wykonywania władzy rodzicielskiej (zmiana sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej), sprawy z(...)

Prawo pracy

Prawo pracy  W tym o zapłatę, ustalenie stosunku pracy. Reprezentowanie w postępowaniu sądowym w sprawach z zakresu prawa pracy, pomoc prawną w zakresie mobbingu, ochronę(...)

Prawo medyczne

Prawo medyczne Pomoc prawna w zakresie tzw. prawa medycznego, w tym obsługa prawna i prowadzenie kompleksowej, bieżącej obsługi podmiotów sektora ochrony zdrowia, reprezentowanie personelu medycznego(...)

Dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań, świadcząc indywidualną i kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w sprawach za (między innymi) doznane obrażenia ciała, szkody w(...)

Spory sądowe

Spory sądowe. Reprezentacja w Sądzie. Obrony w sprawach karnych. Reprezentacja stron postepowań cywilnych, administracyjnych, gospodarczych. Mediacje cywilne, karne, gospodarcze. Adwokaci, radcy prawni i aplikanci adwokaccy(...)

https://www.high-endrolex.com/21 https://www.high-endrolex.com/21