Nasze specjalizacJe

Czym się zajmujemy

W czym możemy pomóc

Doświadczenie, zespół 

 

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza powstała w 2010 roku, a obecnie stały zespół prawników liczy kilkanaście osób. Adwokat Krzysztof Tumielewicz pracuje nieprzerwanie w zawodzie prawniczym od 2005 roku (najpierw jako asystent sędziego), zaś w zawodzie adwokata od 2006 roku. Kancelaria Adwokacka zapewnia swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich istotnych dziedzinach prawa związanych z prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem karnym, prawem karnym skarbowym, obsługą prawną inwestycji, prowadzeniem działalności gospodarczej, obsługą prawną dla biznesu, a także prawem pracy, prawem administracyjnym, prawem medycznym, prawem budowlanym, czy pomocą prawną przy dochodzeniu odszkodowań.

 

Atutem Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz jest połączenie wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim stałego, młodego i kreatywnego kilkunastoosobowego zespołu adwokatów, i aplikantów adwokackich, którzy z zaangażowaniem i odwagą podejmują się pomocy prawnej w rozwiązaniu niemalże każdego problemu prawnego. Nie boimy się wyzwań. Jeśli nie będziemy w stanie obsłużyć danego zadania, postaramy się polecić Państwu właściwy podmiot, inną specjalizującą się w danym zagadnieniu Kancelarię, względnie zaprosić do współpracy specjalstów z innych dziedzin.  

 

Siedziba główna Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz mieści się w Szczecinie. W Poznaniu i Gorzowie Wlkp. posidamy stałe Oddziały. Niemniej działamy w całej Polsce. Prowadzimy procesy w Sądach w między innymi: Warszawie (Sąd Okręgowy, Sąd Najwyższy, NSA), Sądach w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, i innych miastach. Stale współpracujemy z Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi z między innymi Warszawy, Wrocławia, Olsztyna, Gdańska. Krakowa, Koszalina, Słupska, i innych miast. Współpracujemy, i wspólnie realizujemy powierzane Nam zadania z adwokatmi i radcami prawnymi innych specjalności. Stale współpracujemy z doświadczonymi Kancelariami Notarialnymi, innymi Kancelariami Adwokackiemi Kancelariami Radcowskimi, w tym z poza Polski, z Niemiec, Belgi, Holandii, z Biurami Rachunkowymi, i Doradcami Podatkowymi, Kancelariami Komorniczymi i innymi zaprzyjaźnionymi firmami z branży prawniczej. 

Prawo karne
Prawo karne gospodarcze

Prawo karne, prawo karno skarbowe, prawo karne gospodarcze, obrony w sprawach karnych    Adwokaci z naszej Kancelarii Adwokackiej posiadają doświadczenie w obronach w procesach karnych, poczynając(...)

Prawo cywilne

Adwokat Szczecin sprawy cywilne  Kancelaria Adwokacka Tumielewicz świadczy pomoc prawną z szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym udzielamy porad prawnych podczas spotkań w kancelarii, reprezentujemy(...)

Prawo spółek
Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze, prawo spółek, stała obsługa prawna, prawo handlowe  Reprezentujemy podmioty gospodarcze. Prowadzimy ich stałą obsługę prawną (aktualnie obsługujemy spółki prawa handlowego z branży między(...)

Prawo budowlane
Prawo administracyjne

Prawo budowlane, prawo administracyjne W tym kompleksowa obsługa prawna dużych inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi prawne w zakresie między innymi: przygotowania umów, kontraktów niezbędnych do kompleksowego(...)

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne W tym sprawy o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów, egzekucję kontaktów, w przedmiocie wykonywania władzy rodzicielskiej (zmiana sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej), sprawy z(...)

Prawo pracy

Prawo pracy  W tym o zapłatę, ustalenie stosunku pracy. Reprezentowanie w postępowaniu sądowym w sprawach z zakresu prawa pracy, pomoc prawną w zakresie mobbingu, ochronę(...)

Prawo medyczne

Prawo medyczne Pomoc prawna w zakresie tzw. prawa medycznego, w tym obsługa prawna i prowadzenie kompleksowej, bieżącej obsługi podmiotów sektora ochrony zdrowia, reprezentowanie personelu medycznego(...)

Dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań, świadcząc indywidualną i kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w sprawach za (między innymi) doznane obrażenia ciała, szkody w(...)

Spory sądowe

Spory sądowe. Reprezentacja w Sądzie. Obrony w sprawach karnych. Reprezentacja stron postepowań cywilnych, administracyjnych, gospodarczych. Mediacje cywilne, karne, gospodarcze. Adwokaci, radcy prawni i aplikanci adwokaccy(...)

only the best materials used to make perfect fake news entry ap style 2017.the many who sells the best corum bubble mens automatic 41mm l016 03268 silver skull dial can be described as control masterpiece.