Dochodzenie odszkodowań

Specjalizacje

« powrót do spisu

Odszkodowania

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań, świadcząc indywidualną i kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w sprawach za (między innymi) doznane obrażenia ciała, szkody w mieniu. Pomagamy Naszym Klientom zarówno na etapie przedsądowym, jak również w sporach cywilnych i karnych, w których niezależnie można otrzymać odszkodowanie i zadośćuczynienie. Posiadamy doświadczenie w sprawach (odszkodowania, zadośćuczynienia, renty) dla osób: poszkodowanych w wypadkach, bliskich osób poszkodowanych w wypadkach, rodzin zmarłych w wypadkach, osób poszkodowanych na skutek błędów medycznych, osób, które poniosły szkodę w mieniu na skutek kradzieży, zalania, pożaru, zniszczenia, osób niesłusznie tymczasowo aresztowanych i innych. 

 

Pomoc prawna 

Oferujemy pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych i świadczeń dla poszkodowanych, pokrzywdzonych, na wszystkich etapach postepowania, w tym przedsądowego, cywilnego jak również postępowania karnego, co do do wypadków komunikacyjnych, innych zdarzeń losowych od podmiotów odpowiedzialnych za powstałe szkody, zarówno w przedmiocie szkód na osobie, szkód w mieniu, czynów niedozwolonych, zdarzeń obejmujących wypadki komunikacyjne, wypadki w gospodarstwach rolnych, wypadki w pracy, błędy medyczne, wypadki w postaci poślizgnięcia, potknięcia, z ubezpieczeń osobowych, polis na życie, uszkodzonych nieruchomości, mieszkań, innych zdarzeń.


Zespół
Kancelaria Adwokacka Tumielewicz to zespół adwokatów, i radców prawnych posiadających doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spraw odszkodowawczych, przeprowadzania procesów likwidacji szkód, a przede wszystkim procesów sadowych, obejmujących dochodzenie należnych odszkodowań zarówno na etapie postępowania cywilnego, jak również postępowania karnego.

Współpraca, specjaliści 

Stale współpracujemy z lekarzami, rzeczoznawcami, czy biegłymi z zakresu rekonstrukcji wypadku drogowych. Oferujemy kompleksową pomoc prawną, bez pośredników, od momentu zgłoszenia szkody, do wypłaty odszkodowania. Współpracujemy z wypożyczalniami samochodów.

Sukcesy
900.000 zł zadośćuczynienia
250.000 zł odszkodowania
50.000 zł nawiązki za uszkodzenie ciała
100.000 zł za śmierć członka rodziny
(i wiele innych)

Referencje
(…) zapytaj, a wylegitymujemy się referencjami, pokażemy przykładowe orzeczenia w prowadzonych sprawach odszkodowawczych. 

Koszty 

Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenie od tzw. wyniku, osiągniętego celu, kwoty wygranej, oczekiwanego zakończenia danej sprawy, itp.

https://adwokat-tumielewicz.pl/honorarium.html

https://www.high-endrolex.com/21 https://www.high-endrolex.com/21