Opinie o Kancelarii

czwartek, 7 kwietnia 2022

« powrót do spisu

Opinie o Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz. Adwokat Szczecin rankingi. Nie zlecamy pisania dobrych opinii o Naszej Kancelarii. Za każdą opinie dziękujemy.  Dobry adwokat Szczecin ? Czasem z uśmiechem spoglądamy na jednoosobowe Kancelarię Adwokackie, które dysponują wielokrotnie większą liczbą „dobrych opinii” niż kilkunastoosobowe Kancelarie działające na rynku, wielokrotnie dłużej .. :-) Cóż. Takie czasy. Niemniej staramy się wykonać swoją pracę najlepiej jak się da. Nie zawsze udaje się wygrywać. Nie zawsze uda się odpowiedzieć na Państwa oczekiwania. Niemniej, każdy, nawet najmniejszy sukces, cieszy.

Ta "aktualność" powstaje na kanwie pewnej sprawy, pewnej wiadomości. Kiedy raz na jakiś czas wraca się z posiedzenia, zwłaszcza w tzw. „słusznej” sprawie, z informacją Pani „mąż wraca do domu” to cieszy bardzo. Cieszą takie prywatne wiadomości jak ta poniżej. Ta wiadomość z jednej strony cieszy, zaś z drugiej, ukazuje jaką krzywdę potrafią wyrządzać „posłuszni urzędnicy”, gotowi „oddać życie” za "słuszną" sprawę. Gotowi zrobić wszystko dla tzw. dobra sprawy, niekiedy zapominając, że za każdą sprawą, na końcu jst człowiek. Jan Kowalski. Jego rodzina, dzieci, od lat budowana praca, firma. Pozdrawiamy i współczujemy. Naszym Klientom zaś dziękujemy za, raz na jakiś czas „dobre słowo”  

Panie Mecenasie ;) przepraszam że teraz ale tyle dziś robiłam rzeczy ale baaardzo dobrych dla nas, dla rodziny. Jesteśmy Szczęśliwi, Uśmiechamy się ... wiem że jeszcze dużo przed nami... ale Damy Radę ;) Bardzo Bardzo Panu dziękuję BARDZO ;)


Poniżej linki do miejsc gdzie można poczytać opinie Naszych Klientów, nie tzw. bootów. Każda opinia to prawdziwa sprawa. poprowadzona przez Naszą Kancelarię ;)

Zachęcamy do wystawienia nam opinii w Google

Zachęcamy do wystawienia nam opinii na serwisie O fachowcach