nowi adwokaci w zespole Kancelarii Adwokackiej Tumielewicz

sobota, 4 września 2021

« powrót do spisu

Z ogromną przyjemnością i dumą zawiadamiamy, że z dniem 28 sierpnia 2021 r. mamy w zespole kolejnych trzech młodych Adwokatów – tj. Panią Mecenas Martę Kowalińską, Sandrę Wylegała i Agnieszkę Zabłocką. Gratulujemy. Wszyscy w/w adwokaci zaczynali współprace z Naszą Kancelarią Adwokacką już od czasu studiów prawniczych. By następnie dostać się na aplikacje adwokacką. Odbywać ją pod moim patronatem, a następnie pozytywnie zdać egzaminy adwokackie. Gratulujemy.

Obecnie zespół Naszej Kancelarii Adwokackiej liczy już 9 Adwokatów (!), tylko ???? dwóch aplikantów, jednego absolwenta wydziału prawa, który jest w trakcie przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikacje adwokacką, i dwóch studentów prawa, którzy tak jak w/w Panie Mecenas zaczyna swoją przygodę prawniczą w czasie studiów prawniczych.

W sumie w ramach jednej Kancelarii Adwokackiej pracuje 11 osób z uprawnieniami do wstępowania przed Sądami. Zaś stały zespół Kancelarii liczy 13 prawników plus prawnicy stale współpracujący z Naszą Kancelaria, w tym również młodzi adwokaci, i aplikanci adwokaccy.

 

https://www.high-endrolex.com/21 https://www.high-endrolex.com/21