Jesteś poszukiwany listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, Międzynarodowym Listem Gończym?

poniedziałek, 10 grudnia 2018

« powrót do spisu

Jesteś poszukiwany listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, międzynarodowym listem gończym, chcą Cię deportować?

Skontaktuj się nami, pomożemy Ci.

Zgłosimy się do Twojej sprawy – jako Twój obrońca. Wszystkie formalności załatwisz z nami – online, przez email, telefon, Skype, WhatsApp lub inne oprogramowanie. Po otrzymaniu upoważnienia do obrony, skontaktujemy się z Organem prowadzącym Twoje postępowanie (Prokuraturą, Policją). Uzgodnimy termin Twojego przyjazdu,  przesłuchania. Podejmiemy starania o uchylenie Europejskiego Nakazu Aresztowania, listu gończego, czy jego zamianę na środki o charakterze wolnościowym, jak poręczenie majątkowe. Jeśli jesteś winny uzgodnimy warunki dobrowolnego poddania się karze. Jeśli niewinny - najpierw zapoznamy się z aktami sprawy, prześlemy Ci fotokopie, uzgodnimy linię obrony. Pomożemy Ci również na etapie postępowania karnego wykonawczego, w tym w zakresie np. odroczenia wykonania kary, możliwości odbycia jej w warunkach dozoru elektronicznego.

Nasza Kancelaria posiada doświadczenie w sprowadzaniu osób poszukiwanych, w tym między innymi listami gończymi, Europejskimi Nakazami Aresztowania, międzynarodowymi listami gończymi, z między innymi: Wielkiej Brytanii, Norwegii (współpracujemy z prawnikami biegle władającymi językiem norweskim, a także prawnikami z tego kraju), Szwecji, Finlandii, Islandii (stale obsługujemy podmioty ze Skandynawii), Hiszpanii (stale współpracujemy z polskojęzycznymi prawnikami z Hiszpanii), Francji (prawnicy z Naszej Kancelarii biegle władają językiem francuskim, jak również angielskim i niemieckim), Włoch (współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w obsłudze włoskich podmiotów, biegle władających językiem włoskim), Niemiec, Ukrainy, Litwy, a także Rosji (w skład naszego zespołu wchodzą również współpracownicy biegle władający językiem rosyjskim).

Jeśli będzie potrzebna pomoc na miejscu, w kraju w którym przebywasz również udzielimy Ci wsparcia, skontaktujemy z właściwym adwokatem.

https://www.high-endrolex.com/21 https://www.high-endrolex.com/21