Szkolenia szkolenia prawo karne prawo medyczne

poniedziałek, 19 września 2022

« powrót do spisu

Szkolenia, szkolenia
Szkolimy się dla Państwa
I.
Tym razem będzie nam miło ponownie zagościć na Uniwersytet Jagielloński – tym razem na Studia Podyplomowe – kierunek: "Prawo Karne Skarbowe i Gospodarcze", Katedra Prawa Karnego,

https://www.law.uj.edu.pl/pks/

Ta „podyplomówka” uchodzi za najbardziej profesjonalną w Polsce, jeżeli chodzi o zagadnienia prawa karnego skarbowego i prawa karnego gospodarczego.
Powyższe studia podyplomowe wpisują się w charakter spraw prowadzonych przez Naszą Kancelarię Adwokacką. Spraw karnych, karnych gospodarczych, spraw karnych skarbowych. Dzięki najlepszej w Polsce kadrze, kompleksowemu ujęciu zawiłych relacji prawa karnego i świata finansów, interdyscyplinarnemu i praktycznemu podejściu do współczesnych form przestępczości gospodarczej i skarbowej, pozwala lepiej poznać bieżące zapatrywanie przedstawicieli doktryny, jak również aktualnego orzecznictwa. Studia podyplomowe na opisywanym kierunku, pozwalają na wysoką specjalizacje, i rozwój, który pozwala świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie, co jest Naszym celem.  

II.
Mamy bardzo przyjemne wspomnienia z Uniwersytetem Jagiellońskim – na którym między innymi adwokat Marta Kowalińska miał przyjemność poszerzać swoją wiedzę z zakresu między innymi prawa medycznego.  Adwokat koncentrujący swoją praktykę w Szczecinie, i Poznaniu. Specjalizujący się między innymi w prawie medycznym, sprawach z zakresu prawa medycznego, błędów lekarskich, procesów karnych.

https://adwokat-tumielewicz.pl/kancelaria.html


III.
Zapraszamy Państwa do współpracy. Zapraszamy do kontaktu z Naszą Kancelarią Adwokacką. Zapraszamy w celu umówienia spotkania, konsultacji prawnej (bezpośrednio w Kancelarii, jak również on line). Podejmiemy się analizy prawnej, opinii prawnej lub reprezentacji Państwa. Wspieramy Naszych Klientów w między innymi negocjacjach, rokowaniach, mediacjach, a także reprezentujemy w postępowaniach przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądem cywilnym, sądem karnym, sądem dyscyplinarnym, a w przypadku spraw karnych także w postępowaniach przygotowawczych – postępowaniach prokuratorskich, przed Policją, w prokuraturze.

https://www.high-endrolex.com/21 https://www.high-endrolex.com/21