Pozostałe:

Wygrana sprawa z ZUS

Sprawa dotyczyła Klientki Kancelarii, która po ok. 1.5 miesiąca od zatrudnienia...

Pomówienie w Internecie

Pomówienia w Internecie, tzw. hejt internetowy. Co można zrobić, jak ustalić sprawcę,...

Aktualności

Jesteś poszukiwany listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, Międzynarodowym Listem Gończym?

2018-12-10 15:25:47

Jesteś poszukiwany listem gończym, europejskim nakazem aresztowania, międzynarodowym listem gończym, chcą Cię deportować?

Skontaktuj się nami, pomożemy ci.

Zgłosimy się do Twojej sprawy – jako Twój obrońca. Wszystkie formalności załatwisz z nami – online, przez email, telefon, Skype, WhatsApp lub inne oprogramowanie. Po otrzymaniu upoważnienia do obrony, skontaktujemy się z Organem prowadzącym Twoje postępowanie (Prokuraturą, Policją). Uzgodnimy termin Twojego przyjazdu,  przesłuchania. Podejmiemy starania o uchylenie Europejskiego Nakazu Aresztowania, Listu gończego, czy jego zamianę na środki o charakterze wolnościowym, jak poręczenie majątkowe. Jeśli jesteś winny uzgodnimy warunki dobrowolnego poddania się karze. Jeśli niewinny - najpierw zapoznamy się z aktami sprawy, prześlemy ci fotokopie, uzgodnimy linię obrony. Pomożemy ci również na etapie postępowania karnego wykonawczego, w tym w zakresie np. odroczenia wykonania kary, możliwości odbycia jej w warunkach dozoru elektronicznego.

Nasza Kancelaria posiada doświadczenie w sprowadzaniu osób poszukiwanych, w tym między innymi Listami gończymi, Europejskimi Nakazami Aresztowania, Międzynarodowymi listami gończymi, z między innymi: Wielkiej Brytanii, Norwegii (współpracujemy z prawnikami biegle władającymi językiem norweskim, a także prawnikami z tego kraju), Szwecji, Finlandii, Islandii (stale obsługujemy podmioty ze Skandynawii), Hiszpanii (stale współpracujemy z polskojęzycznymi prawnikami z Hiszpanii), Francji (prawnicy z Naszej Kancelarii biegle władają językiem francuskim, jak również angielskim i niemieckim), Włoch (współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w obsłudze włoskich podmiotów, biegle władających językiem włoskim), Niemiec, Ukrainy, Litwy, a także Rosji (w skład naszego zespołu wchodzą również współpracownicy biegle władający językiem rosyjskim).

Jeśli będzie potrzebna pomoc na miejscu, w kraju w którym przebywasz również udzielimy ci wsparcia, skontaktujemy z właściwym adwokatem.

www.kairp.pl

ul. Bohaterów Warszawy 93/5, Szczecin

+48 91 820 51 57

sekretariat@kairp.pl